۰
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۲
کد مطلب : ۵
معاون سیاسی، امنیتی استاندار کردستان:

دشمنان نظام به دنبال پمپاژ نا امیدی و یأس در جامعه هستند

معاون سیاسی، امنیتی استاندار کردستان گفت: دشمن به دنبال پمپماژ یاس و ناامیدی در جامعه است لذا مسوولان باید با تلاش برای حل مشکلات، روحیه امید را در میان مردم گسترش دهند.
دشمنان نظام به دنبال پمپاژ نا امیدی و یأس در جامعه هستند
به گزارش خبرگزاری فارس از بیجار، حسین خوش‌اقبال شامگاه سه‌شنبه در جلسه‌ای با شوراهای شهر و روستای حسن‌آباد و شهرداران شهرهای تابعه شهرستان بیجار که در سالن جلسات شهدای گمنام فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: هدف از تشکیل این جلسه توجه به مباحث و دیدگاه‌ها و نظرات اعضای شوراهای شهر و روستا و همچنین شهرداران در راستای بررسی مشکلات است.

وی با بیان اینکه هدف اصلی ما توجه به جایگاه ارزنده شوراها و نمایندگان مردم در سطح روستاها، بخش‌ها و شهرهاست، گفت: ما به عنوان مسؤولان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران
به چنین جایگاه‌هایی که انتخاب و خواست مردم است توجه ویژه‌ای داریم.

خوش‌اقبال خواستار ارتباط تنگاتنگ مدیران ارشد استانی با مدیران شهرستانی شد و گفت: ارتباط با احزاب و گروه‌ها و اصحاب رسانه و ائمه جمعه و جماعات و روحانیون و بانوان می‌تواند راهگشای مشکلات مردم باشد.

این مسؤول بیان کرد: به دستور اکید استاندار کردستان، مدیران ارشد استانی باید به شهرستان‌ها سفر کرده و از نزدیک مشکلات را بررسی کنند.

معاون سیاسی، امنیتی استاندار کردستان با تأکید بر خدمت بی‌منت و از روی اخلاص مسؤولان به مردم، گفت: انقلاب اسلامی ایران به پشتوانه مردم به پیروزی رسید و اکنون نیز مردم با تحمل تمامی سختی‌های معیشتی و اقتصادی همچنان پای آرمان‌های نظام ایستاده‌اند بنابراین وظیفه ما خدمت خالصانه به آنها است.
خوش‌اقبال بیان کرد: انعکاس محدودیت‌ها و کاستی‌ها به مردم می‌تواند ما را در حل این کاستی‌ها یاری کند چرا که مردم درک بالایی از مسایل کشوری دارند.

وی گفت: اگر پل ارتباطی مسوولان و مدیران با
مردم و شوراها به عنوان نمایندگان مردم درست برقرار شود قطعا شاهد حل بیشتر مشکلات خواهیم بود.

این مسوول با بیان اینکه شهرستان بیجار و مردمان این دیار یاری‌دهنده نظام در روزهای سخت بوده‌اند، گفت: مردم بیجار شایسته ارائه بهترین و ارزنده‌ترین خدمات هستند چرا که در تمامی حوزه‌ها به ویژه سیاسی و اجتماعی در تمامی ادوار حضوری آگاهانه داشته‌اند.

معاون سیاسی، امنیتی استاندار کردستان گفت: مردم امروز به لحاظ اقتصادی و معیشتی در تنگنا هستند و این مدیران و مسوولان هستند که باید روحیه امید را میان مردم گسترش دهند چرا که دشمن در حال پمپاژ نا امیدی و یأس در جامعه است.

خوش‌اقبال افزود: دشمنان در صدد هستند که شیرینی کارهای انجام شده توسط نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را با گسترش یأس و ناامیدی را به تلخی مبدل کنند.

وی در پایان تاکید کرد: رسیدگی به مشکلات شهرستان بیجار باید در اولویت مسوولان باشد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما